top of page

BILZEN: Vrijwillige Digihelpers gezocht

Een onlineformulier invullen, een app installeren op de smartphone of iets opzoeken op het internet … Bijna de helft van de Belgen kan niet mee met de digitale wereld. Heel wat volwassenen, maar ook kinderen en jongeren hebben hulp nodig. ENTER: onze Digipunten, waarvan iedereen gebruik kan maken.


Foto: © Unsplash

Om onze teams verder te versterken, zijn wij op zoek naar vrijwilligers die mee hun schouders willen zetten onder digitale inclusie in Bilzen en Hoeselt. Je hoeft geen digi-tovenaar te zijn. Het belangrijkste zijn basiskennis, geduld en inlevingsvermogen. Je helpt mensen te werken met apps zoals WhatsApp of Google Translate. Je legt hen uit hoe ze foto’s kunnen opslaan in de cloud of een PowerPoint-presentatie maken enz.


𝐎𝐩 𝐝𝐨𝐧𝐝𝐞𝐫𝐝𝐚𝐠 𝟏𝟏 𝐣𝐚𝐧𝐮𝐚𝐫𝐢 𝐳𝐢𝐣𝐧 𝐤𝐚𝐧𝐝𝐢𝐝𝐚𝐚𝐭-𝐯𝐫𝐢𝐣𝐰𝐢𝐥𝐥𝐢𝐠𝐞𝐫𝐬 𝐨𝐦 𝟏𝟗 𝐮𝐮𝐫 𝐯𝐚𝐧 𝐡𝐚𝐫𝐭𝐞 𝐰𝐞𝐥𝐤𝐨𝐦 𝐢𝐧 𝐋𝐃𝐂 𝐃𝐞 𝐖𝐢𝐣𝐳𝐞𝐫 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐞𝐞𝐧 𝐠𝐞𝐦𝐨𝐞𝐝𝐞𝐥𝐢𝐣𝐤𝐞 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐬𝐞𝐬𝐬𝐢𝐞.


𝐈𝐧𝐟𝐨 𝐞𝐧 𝐢𝐧𝐬𝐜𝐡𝐫𝐢𝐣𝐯𝐞𝐧: 𝐡𝐭𝐭𝐩𝐬://𝐰𝐰𝐰.𝐛𝐢𝐥𝐳𝐞𝐧.𝐛𝐞/𝐝𝐢𝐠𝐢𝐡𝐞𝐥𝐩𝐞𝐫-𝐰𝐨𝐫𝐝𝐞𝐧.


Bron: bilzen.be




Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
  • Sport Fm Continu Facebook
  • Sport Fm Continu Twitter
  • Sport Fm Continu Instagram
sportfmcontinu
© All Rights Sport Fm Continu

© Sport Fm Continu 2016 - 2025. Alle rechten voorbehouden.

bottom of page