top of page

De stad Tongeren heeft twee witte elektrische dienstfietsen aangekocht voor het stadspersoneel

De stad Tongeren heeft voor het stadspersoneel twee witte elektrische dienstfietsen aangeschaft. Deze fietsen zijn voorzien van een dubbele draagtas en het logo van de stad Tongeren.


ree
Foto: Ā© communicatie Tongeren

In 2015 schafte de stad Tongeren de eerste twee elektrische dienstfietsen aan, gevolgd door nog twee nieuwe in 2020. "Deze elektrische fietsen zijn een milieuvriendelijke oplossing voor de wat langere dienstreizen. Een werknemer die fietst, is vitaler en gezonder. Fietsen draagt bij aan de gezondheid, het milieu, het verminderen van parkeerproblemen en is ook voordelig voor de portemonnee. Kortom, gezonde werknemers in een gezonde stad," aldus schepen Patrick Jans.


De elektrische fietsen zijn gekocht bij Le Gidon in Tongeren voor een totaalbedrag van ongeveer 5.000 euro. Ze hebben een bereik van tot 100 km en zijn uitgerust met schijfremmen en 8 versnellingen.


Opmerkingen

Beoordeeld met 0 uit 5 sterren.
Nog geen beoordelingen

Voeg een beoordeling toe

© Sport Fm Continu 2016 - 2025. Alle rechten voorbehouden.

Ā© All Rights Sport Fm Continu
sportfmnieuw_edited.png
bottom of page