Op zaterdag 22 en zondag 23 februari wordt in Maasmechelen de vijfde editie van de Nationaal Park Marathon Hoge Kempen gehouden. Op zaterdag zijn er vier afstanden gepland voor zowel wandelaars als lopers. Naast de 42,195 schitterende marathonkilometers door de natuur van Nationaal Park Hoge Kempen, zijn er dit weekend ook kortere, maar even mooie en kalmerende routes van 21, 14 en 7,2 km beschikbaar voor de meer dan 7000 deelnemers.

Organisator Golazo zet met de Nationaal Park Marathon Hoge Kempen volledig de spotlight op slow sports. In tegenstelling tot een traditionele stadsmarathon is de tijd minder belangrijk. Het parcours in het eerste nationale park van ons land, dat zijn officiële erkenning al in 2006 heeft, is voor 85% onverhard. De diverse, groene paden moedigen je aan om samen te leven met de natuur en al je dagelijkse bezigheden te laten varen. De Nationaal Park Marathon kan zonder twijfel de mooiste marathon van België worden genoemd.
Deze vijfde editie van de Nationaal Park Marathon Hoge Kempen wordt opnieuw een groot succes, met meer dan 7000 deelnemers die over twee dagen deelnemen. Late beslissers hebben nog steeds de mogelijkheid om zich online in te schrijven: wandelaars kunnen tot middernacht op vrijdag en lopers tot middernacht op zaterdag. Inschrijven ter plaatse is niet haalbaar. De races van 14 en 21 kilometer zijn volgeboekt, waardoor ook de online inschrijvingen voor die afstanden al zijn afgesloten. Voor de wandelingen van 21 en 42 kilometer zijn er nog enkele plekken beschikbaar.
تعليقات