Na zeven jaar is 'Light' de comebacksingle van Ozark Henry.
- Chris Debruyn
- 28 mrt
- 1 minuten om te lezen
We hebben een tijdje moeten wachten op nieuw werk van Ozark Henry, zijn laatste studioalbum, 'Us', stamt al uit 2017, en daar is hij dan eindelijk met nieuw werk. Met 'Light' geeft Piet Goddaer, de man achter het pseudoniem, dat hij er nog steeds is.
Het nummer verschijnt als de voorloper van 'August Parker', zijn tiende album dat dit najaar uitkomt. De herkenbare stem van Goddaer en de gitaar van Gianni Marzo (van Isbells en Marble Sounds) zorgen voor een verfrissende nieuwe klank.
āLightā werd, net als de andere nummers op het album, opgenomen in Immersive Sound, een innovatief formaat dat luisteraars de mogelijkheid biedt om de muziek in 3D te ervaren. Dit is niet enkel om indruk te maken, maar omdat Goddaer de nummers op deze manier componeert, wat resulteert in een nog eerlijker en authentieker geluid.
Live-optredens van Ozark Henry zijn een overstijging van genres en verwachtingen. Zijn meeslepende shows, variƫrend van grootschalige festivals tot uitverkochte zalen, onthullen een pure cinematografie in geluid. Op 15 november 2025 geeft hij een exclusief concert in het Koninklijk Circus, waar hij zijn nieuwste project 'August Parker' tot leven brengt.
Comments