Red Sebastien voor België naar het Eurovisiesongfestival
- Chris Debruyn
- 2 feb
- 1 minuten om te lezen
Red Sebastian zal België vertegenwoordigen tijdens het 69ste Eurovisiesongfestival in Bazel, Zwitserland. In de preselectie van Eurosong 2025 slaagde hij erin om zowel de kijkers als de jury te overtuigen met het nummer 'Strobe lights'. Red Sebastian ontving in totaal 423 punten, met 132 stemmen van de vakjury en 291 stemmen van het publiek.
Red Sebastian, of wel Seppe Herreman uit Gent, zal met zijn nummer 'Strobe lights' ons land vertegenwoordigen op het Songfestival in mei. ‘Strobe lights’ doet ons meteen terug denken aan de beats van de jaren negentig. Het nummer steekt vocaal heel goed in elkaar, zowel in de hoge als in de lage registers. Ook leuk om weten: Red Sebastian componeerde het nummer zelf, in samenwerking met Billie Bentein, Ameerah A. Roelants en Willem Vanderstichele.
Dit jaar wordt het Eurovisiesongfestival gehouden in Bazel, Zwitserland. Afgelopen jaar won de Zwitserse kunstenaar Nemo. De twee halve finales zijn gepland op dinsdag 13 en donderdag 15 mei, terwijl de grote finale plaatsvindt op zaterdag 17 mei. Red Sebastian vertegenwoordigt België in de eerste halve finale.
Comments